| SabbySabbynutza a întrebat:

Bunaa dragilor.Aceasta intrebare o dedic baietilor dar daca si fetele doresc sa raspunda n-am nimic impotriva.Am o prietene, care sa intragostit de un baiat de ceva timp si am cam ramas in pana de sfaturi sa zic asalaughing)ma terorizeazaangry. Baieti cum va place voua sa fiti cuceriti si ce fete preferati mai mult naturale sau cele machiate strident? va pup si astept raspuns.:*:*:*

Răspuns Câştigător
| TheBiban a răspuns:

Fara machiaj, cat despre cucerit...sa nu fie ceva monoton...adica sa fie ceva nou de fiecare databig grin(fiecare cu gusturile lui)

4 răspunsuri:
| radu75 a răspuns:

E vorba despre tine, nu despre prietena ta...

| SabbySabbynutza explică (pentru radu75):

Crede-ma ca e vb despre o prietena de-a meawinkinglaughing

| SabbySabbynutza explică:

Mersi:*:*:*

| mat31new a răspuns:

Mie imi place sa aiba machiaj negru la gene si sprancene, in rest sa fie natural (si unghiile). eu nu vreau sa fiu cucerit, vreau eu sa cuceresc si sa fiu acceptat.