| mirunaaa96 a întrebat:

M-am gandit sa ma duc vineri sa il vad pe prietenul meu in Jimbolia, el in ziua aia are ore la scoala de soferi si cand ma suna sa ii zic ca am venit sa il vad. Ce ziceti, s-ar bucura? Lui nu prea ii place sa ma lase sa umblu singura mai ales ca va fi destul de tarziu. oare ce va zice? sa fac asta?

4 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Dupa cum suna numele ala Jimbolia, ai grija sa nu te manance canibalii pe acolo.

| manuel72 a răspuns:

Eu zic sa stai cumintica acasa, nu de alta, dar sa n-ai si tu vreo surpriza.

| alexadulcica111 a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa ii faci alt fel de surpriza, care crezi ca i.ar placea si lui, nu sti cum poate reactiona, mai bine ramai acasa, esti fata iesteata, sigur vei gasi o surpriza mult mai frumoasa