| Jack99 a întrebat:

Ma confrunt cu o dilema care ma apasa tare de tot. De anul viitor nu voi mai fi coleg cu o prietena foarte buna, practic cea mai buna prietena a mea, o fata pe care o si plac. Si nu stiu, daca relatia dintre noi va ramane aceeasi daca nu vom fi colegi. Vom ramane in aceeasi cladire, doar ca nu vom mai fi colegi de grupa. Voi ce parere aveti, sunt intemeiate temerile mele sau relatia dintre noi doi va ramane la fel...

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Relatia voastra va ramane la fel doar daca voi doi va doriti asta, nimeni altcineva nu poate sa va confirme sau infirme asta.
Nu cauta raspunsuri pe forumuri ca nu-i nimeni capabil sa ghiceasca in stele, doar voi doi decideti daca vreti sau nu sa pastrati relatia sau nu, vorbeste cu ea si afla!

| Ariane188 a răspuns:

Daca ti legatura cu ea, va fi bine si poate o sa fiti si impreuna...
dar ori ce s-ar intampla tine legatura cu ea ca daca nu o sa fiti mai straini ca la inceput...

| asdfghjkl00 a răspuns:

Daca continuati sa tineti legatura, eu zic ca relatia va ramane aceeasi. Sau poate va evolua laughing :* Succes.

| WiliamCoiLung a răspuns:

Waii, stai calm, tu spune.i asa :, Fa, am o p*** si un cutit, ce vrei sa bag in tine?,,. Nu o sa te uite! Bafta