| MaDaMadalina18 a întrebat:

big hug ... Ma confrunt cu o dilema straight face :

Voi ce părere aveti despre relatiile "in clasa" (adica 2 colegi sa fie in aceasi clasa si sa fie impreuna confused )... Nu sunt bagata in astfel de situatie, dar m-ar tenta! laughing ... dar nu stiu ce parere o sa aiba respectivul daca o sa ii zic! laughing
Voi ce parere aveti despre astfel de relatii?

Răspuns Câştigător
| Sandy_2698 a răspuns:

NANAAAA :X

ok, sa trecem la raspunsbatting eyelashes. e ok sa ai un prieten/o prietena din clasa. adica nu vad nimic rau in astabatting eyelashes, dar ma gandesc ca intr-o relatie de liceu vezi cam rar sanse sa tina pentru todeauna si se poate intampla orice. poate o sa aveti o drama si apoi va fi greu sa va vedeti thinking si mai trebuie sa-l suporti cat mai ai din liceu. totusi hai sa nu ne gandim la asta si sa privim partea buna smug: il vezi in fiecare zi, poti sta cu el in pauze sau in ore, ai cu cine face misto de profi sau de oricine si ii cam stii programul devil. deci e mai mult de bine decat de raubatting eyelashes.
succes :*

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Niciuna... e ceva normal

| Ciprian a răspuns:

Mie mi se par ok. Ce are daca esti cu un coleg?

| anaaa13 a răspuns:

Pai si eu am fost cu un coleg de clasa 11 luni.
Da, de ce sa mint, a fost superb. dar trebuie sa te gandesti ca e urat dupa ce te desparti de el. o sa-l vezi zilnic si o sa fie oribil.

| ProjectJackpot a răspuns:

Este ceva greu.Placut, dar totusi greu. Daca o sa va despartiti, o sa suferiti amn2 cand va ve-ti vedea la scoala straight face

| carnat a răspuns:

Cornelia, te inseli, eu as da orice sa ma vad zilnic cu iubita mea. e o relatie normala, doar ca, parerea mea, trebuie sa aveti nevoie de mai multa intelegere intre voi, adica:sa nu te superi ca iese cu baietii in pauza sau ca tu stai cu fetele si chestii de genul, in rest e ok, e chiar bine ca va vedeti zilnic.cornelia daca s-a plictisit inseamna ca nu i-a dus capul sa animeze relatia

| ingeras_4588 a răspuns:

Nu stiu cum pentru altii dar pentru mine un coleg de clasa e ca un frate si...

| cornelia_9446 a răspuns:

Păi ralaţiile astea nu prea merg, pentru ca vă vedeţi in fiecare zi. într-un fel vă plictisiţi unul de altul iar dacă sunteţi in clase diferite.chiar daca vă vedeti in fiecare zi sunteti mai entuziasmaţi... şi ar fi mai bine aşa...*mai răruţ că-i mai drăguţ*
pa-pa
baftă

| SoareMicutz a răspuns:

Pai foarte buna!

Eu si prietenul meu suntem impreuna de 1 an si 5 luni. si totul a incepus asa cum spui u... eram colegi de clasa, m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el si am acceptat! Acum suntem impreuna si ne iubim mai mult decat orice...

Aici avantajul este ca in atata timp impreuna[ca si colegi de clasa] il cunosti destul de bine:*

Sper ca te-am ajutat:X:*

| BuyaKa a răspuns:

Vai vai laughing exact asta am si eu in clasa(sunt ultimu an de liceu ) sunt 2 cupluri laughing si eu zic ca e foarte naspa. dc? pentru ca in clasa se mai fac mici "glumitze ca intre colegi " si poate intr-o zi se va face fata de persoana de langa tine, si tu garantat te vei supara... bine exista si excepti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca o sa ajungi sa il iubesti si va veti desparti, vei suporta sa il vezi in fiecare zi?

| kermit a răspuns:

Cu atat mai biineee stati mai mult timp impreuna