| YouDontKnowMyName a întrebat:

Buna,TPU.
Ma puteti ajuta cu niste nume de fete si de baieti ( inca nu se stie ce va fi)
sa fie mai ciudate, nu Alexandra, Andreea etc
multumesc
dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| ksaoswh a răspuns:

Fete: Flavia, Esther, Livia, Nadin, Sandy, Alessia, Celina, Alishia, Luana
Baieti: Andreas, Roberto, Sinan, Moreno, Emanuel, Serkan, Ian, Marlon

12 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Fete: Agripina, Ernestina, Salmonela, Hepatita, Gonoreea, Marijuanna, Katusha
Baieti: Ilarie, Gregorin, Gorbaciov, Sifilis, Baiazid

| AFR81 a răspuns (pentru whatevernvm):

Cateodata trebuie sa ai si o masura. Nu cred ca se impunea o gluma in cazul de fata, mai ales una nesarata, idioata, fara vreo urma de umor si care starneste dezgust, in niciun caz voie buna si zambete. Hai sa mai si gandim putin inainte sa scriem.

| whatevernvm a răspuns (pentru AFR81):

M-ai ranit. Glumesc, bineinteles

| Doub a răspuns (pentru whatevernvm):

Ernestina, ă? laughing

| whatevernvm a răspuns (pentru Doub):

rolling on the floor))

| Felys a răspuns (pentru whatevernvm):

A-i uitat de Mercedesa

| raluk27 a răspuns:

Ciudate, ciudate, dar ia in calcul ca fiica-ta va merge la scoala unde o sa rada toti copiii de ea sau o sa-i puna n porecle si ulterior va ajunge la ditamai femeia la 50 de ani. Ar fi ciudat sa i se spuna tanti Alessia sau bunica Alice.
O sa te urasca like....forever.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lia big grin

| RagnarokR a răspuns:

Baiat: Anton, Patrick, Petru, Pavel, (incearca sa iti pastrezi identitatea - romana, si sa nu folosesti nume straine, ignorandu-le pe cele din Romania, de parca numele din alte tari ar fi mai bune)
Fete: Felicia, Valentina, Nicoleta, Claudia

| Ahatus a răspuns:

De fata: Zoia, Ebola, Vaginita, Mercedesa
De baiat: Herpes, Hiv

| VNF a răspuns:

Pentru baiat : Angelo, Abel, Ahile, Aaron, Andreas, Florin, Arthur, Alfi.
Pentru fata : Abby, Abigail, Senina, Alissia, Alice, Alexia, Amelia, Anelise, Anda, Anastasia, Ivana. Sa va traiasca! Funda?