| eAlin a întrebat:

Ce nume ciudate stiti? laughing De baieti si fete... tonguewinking

10 răspunsuri:
| Klara a răspuns:

Pe un vecin de-al meu il cheama Irachlion. Nu stiu ce nationalitate e, cred ca e grec, sau ce o fi... dar are un nume de ma doare capul.

| chocolatte a răspuns:

Sorumea are un coleg in clasa care are prenumele Paun(mi se pare destul de ciudat)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dingpapipamiradala laughing e numele unei fete laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cerasela
irene

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calini,cadmus, dael

| GaZaTaCeTeIuBeStE a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=CLVZgk3EKwE

O s-a razi in hohote. Sunt foarte tari. Sper sa-ti placa, vizionare placuta.
Pa pa.

| anndellinna a răspuns:

O prietena are un coleg in clasa cu numele de Smantana happy. destul.

| BrscEln12 a răspuns:

Carmelisita
Dofoinita
Aurelien
Madalinchi
Cichiloi
Petrumno
Delefij
Monotebirds
Vorsahor
Delezapog
Sper ca te-am ajutat laughing Mie mi se pare ciudate :*

| IooooooEllaAlle a răspuns:

Mie imi plac numele astea chiar daca sunt ciudate: Anais, Ariana, Astrid, Arisha, Cezara, Ema, Isadora, Iselin, Lamia, Raysa, Tania♥, Tinca, Catinca, Tonia, Luana, Carla, Eliza, Isea/Iseia, Iaseia.