| OmulVizibil a întrebat:

Buna,TPU! Ma uitam mai inainte prin istorie sa caut o melodie ascultata acum doua ore,si deodata dau dimineata de siteuri porno straight face. Treaba e daca se poate ca cineva sa fi intrat cu tableta sau altceva daca stie contul Google, si as vrea sa stiu daca e posibil asa ceva.Singurul care era acasa era tatal meu,iar daca ar fi el,credeti ca e normal pentru un om in varsta sa faca asta? Nu ma luati la misto, nu mi se pare o intrebare penibila.

5 răspunsuri:
| EvangelineDS a răspuns:

-_-

| EvangelineDS a răspuns:

Nuuuu, deci el nu mai are hormoni in el.De ce sa nu fie normala chestia asta si de ce o crezi atat de anormala?!

| Dariusuu a răspuns:

-_-

| Duucu a răspuns:

-_-

| Trippy a răspuns:

-_-