| Anonimul54287654098 a întrebat:

Am o intrebare mai intima si va rog sa nu ma luati la mișto, am 12 ani si 7 luni si dimineata nu imi intra penisul in erectie, este de rau? Sau este ceva normal pentru varsta mea? Este posibil sa am disfunctie erectila? Rog seriozitate

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este foarte foarte grava situatia ta, daca dimineata pe ''nepisate'' imediat dupa trezire penisul tau ramane in continuare flasc,''mort''. Nu ai pomenit nimic din ceea ce se intampla in timpul zilei, seara, noaptea sau atunci cand faci l@ba. Daca ti se scoala sau nu? Pana una alta... Multa sanatate!

| Anonimul54287654098 explică (pentru corbulalbrosu):

Scuze,data anterioara am raspuns la propria mea intrebare,eu nu fac l@b@ pentru ca inainte imi era frica sa ma masturbez chiar in momentul culminant,dar cand incercam,imi intra intr-o erectie puternica si la fel si acum, fiindca nu am dat,-o inca, ziua se sco@la doar daca vad ceva ce imi place ( intelegi tu ) si noaptea la fel, dar dimineata nu mi se mai scoal@ ( zic asta pentru ca inainte ocazional se scul@) chiar nu stiu ce sa fac, daca ai putea sa ma ajuti aș fi recunoscator fiindcă pe internet nu am gasit nimic. sănatate si ție?

2 răspunsuri:
| Anonimul54287654098 explică:

Mulțumesc,ziua se scoala in mod normal,nu ma masturbez deloc,doar dimineata nu se sco@la, noaptea se scoala, dar doar daca ma uit la ceva mai intim, intelegi tu, ei bine cam atat. este ceva de facut?