| Byb2001 a întrebat:

Bună TPU, mama crede că tata o înșeală cu femeia de servici și m-a pus naiba sa zic că era femeia de servici pe scara. După mama a deschis ușa și i se părea că vb tata cu aia de servici și acum se ceartă, ce sa fac sa nu se mai certe? Că nu e adevărat ce crede mama

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu mai ai ce face. Faptu-i implinit. Ideea este ca in alta imprejurare sa fii mai atent ce vorbesti. Poate ai putea sa-i zici mamei ca greseste, dar cum cunosc eu oamenii nu va inceta. E ca la avalansa: o pornesti si nu se mai opreste decat in vale cand si-a facut treaba.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Arata probe video sa vada ca nu e adevarat

| Violleta2022 a răspuns:

Cand vorbeste gurita fara tine, creezi numai sparari si necazuri.
Du-te si cere-ti iertare la ambii parinti, in acelasi timp si explica-le ca tu ai vorbit fara sa gandesti, fiindca ai creat o situatie extrem de rea in familie si se poate ajunge la divort, din cauza prostiilor care le-ai spus.
Chiar iti doresti sa-ti vezi parintii divortati si tu sa te muti cu mama prin cine stie ce camaruta obscura din oras?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

și m-a pus naiba sa zic.
Dar naiba acela care te-a pus, nu era în capul tău?

| CodrutElian1990 a răspuns:

Prostia este cat Himalaia.