| Adryana98 a întrebat:

Am si eu o problema! Parintii mei se cearta mai mereu si tata crede ca mama il inseala, dar mama nu ar face asa ceva niciodata. Va asigur. Ce pot face ca sa nu se mai certe si tata sa inteleaga o data pentru totdeauna ca mama nu il inseala?

9 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Exista familia perfecta in care nu exista certuri? Nu cred.
Tot ce poti face e sa le spui ca n-are rost sa se mai certe. Spune-i tatalui tau sa aiba incredere in mama ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! In primul rand, tot ce poti face TU e sa te duci la tatal tau si sa-i spui ca vrei sa aveti o familie fericita.Mama ta trebuie sa-i dovedeasca ca nu il inseala, aratandu-i ca il iubeste.

| Adryana98 explică (pentru anonim_4396):

Iti multumesc din suflet! M-A AJUTAT FOARTE MULT RASPUNSUL TAU! :*

| razvan2011 a răspuns:

Asteapta

| stefzcoffee a răspuns:

Am trecut si eu prin asta.Pur si simplu e nevoie de momente din astea pentru a consolida o relatie. Sfatul meu e sa nu-i mai asculti, du-te in camera ta, da muzica la maxim sau iesi in oras cu 2-3 prieteni sa uiti de toate.

| Adryana98 explică (pentru stefzcoffee):

Mersi mult pentru raspuns:*

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adryana98):

Cu placere! TPU laughing! fundita?

| Adryana98 explică (pentru anonim_4396):

Stai sa vad ce raspunsuri mai dau si altii!

| Vlad22polo a răspuns:

Poti sa ii intarati sa inceapa o conversatie cu tine si sa stai mult timp cu ei, altfel nu ai ce sa faci.