| andreutsa30eu a întrebat:

Meste 30 de minute, adica maine este ziua tateilaughingSi as vrea sa-i fac un tort dar nu stiu de ce am nevoie.Stiu doar ca am nevoie de blat de tort..in rest?big grin Mentionez ca s vrea sa fie cu/de ciocolata. Fundaabatting eyelashes
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna!
La multi ani tatalui si multa sanatate!
cumperi blat si creme la plic, acasa il asamblezi cum doresti tu, e foarte usor sa faci un tort in ziua de azi, mai ales ca se gaseste acele creme la plic..incearca si vei vedea ca reusestihappy
O zi frumoasa sa ai!

5 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

La multi ani tatalui tau tongue alege si tu varianta usoara, sa nu te complici happy Cumperi un blat de tort, o crema finetti si o cutie de aia de frisca Hulala. si de insiropat il insiropezi cu apa cu zahar si putin nes/cafea happy

| ir3al a răspuns:

Ceau

Am intrat sa iti spun,, La multi ani! ''

laughing sunt varza in bucatarielaughing

| andreutsa30eu explică (pentru ir3al):

Multumesc! Si eu sunt varza murata..bine ca nu ard omletalaughing

| ilincanae a răspuns:

Poti face tu totul in casa. Blatul poate fi din pandispan. dupa gust il insiropezi. iei ciocolata de menaj o topesti cu putin lapte si ungi tot blatul. apoi poti pune fructe sau/si frisca big grin