| amena a întrebat:

Buna TPU :*. mi puteti da niste idei de cadouri pentru mama mea cu ocazie Sfantului Nicolae?
FUNDAA! >D:

Răspuns Câştigător
| paulapatricia a răspuns:

Se spune ca mamelor le place orice ce e de la "puiul lor". Insa eu stiu niste secrete. Mamele vor accepta cu bucurie orice e facut manual de copilul lor insa, trebuie sa ii fie si folositor, ca intr-adevar sa fie extrem de multumita.
Sfatul meu este sa iti dai seama daca nu ii lipseste ceva (nu prea scump)acum si ea si-ar dori.
Daca nu, un parfum bun este o idee simpla, dar de ajutor.
Sau poate o esarfa, niste manusi, o masca faciala, samponuri, sapunuri, pixuri si desigur...un dulce.
Pe langa poti adauga si un carnetel de notite si ceva lucrat manual de tine, chiar o felicitare cu cel mai ducle mesaje puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Criss999 a răspuns:

Un buchet de flori sau ceva manual mereu mamelor le place ceva facut din "manuta ta" sa vorbim ca mamele...

| guitarplayer666 a răspuns:

O poseta, bratara, lant, fular?

| Andreeacordos a răspuns:

O bratara facuta de tine sau cumparata,o vaza cu flori, o ciocolata, un colier, un parfum, o imbratisare si o sarutare!