| Cecillia199619 a întrebat:

Nu aveti idee de cadou i-as putea face surorii mele.Implineste 24 de ani.

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Ce buget ai? Îți permiți un cadou cât de cât potrivit?
O eșarfă, o cană personalizată, o bluză sau o cămașă, o geantă, un parfum, ceva util dacă nu mai locuiește cu voi, orice!

| Cecillia199619 explică (pentru h3r):

Pai cam in jur de 2 milioane ..Multumesc!

| h3r a răspuns (pentru Cecillia199619):

Oho, cu 2 milioane(dacă ești dispusă să-i cheltui pe toți) ai ce lua! Succes!

9 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

O carte. (asta dacă-i place să citească)
Baftă!

| τττ a răspuns:

Bună.
Un lănțișor, o brățară, un parfum, un ceas sau o geantă.
Pa, pa.

| georgeta27 a răspuns:

Un parfum,produse cosmetice,o geanta,un tricou,o bluza,bijuterii, o carte, un ursulet de plus cu numele ei, o iconita, o rama foto in care sa atasezi o fotografie cu voi doua. sper ca te-am ajutat.

| Liiiax99 a răspuns:

O pereche de cercei, o bratara, un parfum, ursulet de plus big grin.

| bunicisibuni a răspuns:

O brățară, un parfum sau un lănțic.

| deeah2elen a răspuns:

Un lantisor din argint sau o pereche de cercei?

| zuzzaa a răspuns:

parfum,ceas,bratara,o buza, cercei, sau ceva ce si-a dorit ea si tu stii