| Nelyu17 a întrebat:

Salut.Se apropie ziua surorii mele si nu am idee ce cadou as putea sa-i dau. Ceva idei in afara de haine si parfumuri.Mersi.

3 răspunsuri:
| MissxD a răspuns:

O pereche de cercei handmade.
Sau orice handmade. Ori cumperi, ori uita-te pe tutoriale pe Youtube si creeaza tu ceva.

Creeaza un colaj, pe calculator, cu familia voastra sau cu voi doi, trage la imprimanta fotografia finala, la un centru de developat fotografii si pune-o intr-o rama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu surorii mele i-aș lua o cană/farfurie cu bol mare cu model ( cu scris sau în formă de animal,ceva), iar în ea aș pune ceva dulciuri + un rimel, ruj, ojă, brățară, colier, ecusoane, pixuri etc și bomboane ca să nu rămână spații între celelalte.
Apoi astea le-aș pune într-o folie de plastic și sus legat cu fundiță.

| D666 a răspuns:

Salut. ai putea sa ii iei multe lucruri;
1.Machiaje.
2.Bijuteri.ex:Coliere,Cercei,Bratari.
3. Flori.
4.Genti.
Sper ca ti-am fost de ajutor.
Ps: La multi ani surioarei tale