| cezarjunior01 a întrebat:

Pai... eu stau inchisa in casa din cauza fratelui meu pentru ca s-a batut cu cei de afara, iar de cateva saptamani nu am mai iesit afara, cum ii pot convinge pe parintii mei sa ma lase afara? Dau funda!

2 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Poate vor sa te protejeze stiind ca cei cu care s-a batut fratele tau sa se razbune pe tinewinking

| MissDyDee a răspuns:

Da spune-le scurt ca nu esti tu responsabila pentru ce face fratele tau! Parerea mea...si pe mine ma mai pedepsea pentru fratele meu da eu am eram si rea si daca ma pedepsea din cauza lui il bateamlaughing)...dar tu du-te si explica-le ca tu nu ai nici o responsabilitate pentru ce a facut el.happy