| IngerashuThauDulce a întrebat:

Peste 1 saptamana este ziua iubitului meu si nu am nicio idee ce cadou sa-i fac. Dati-mi niste idei va rog. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Caty2000 a răspuns:

Uite, am eu o metoda prin care aflu ce vreau persoanele dragi mie cadou. Le zic "Ti-am luat un cadou de milioane. O sa-ti placa 100%. Ghici ce e!" Si iti va spune ce vrea el. Succes!

6 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Esti femeie, do what you do best.

| Peaches a răspuns:

Depinde de varsta si de gusturi, nu-i asa?
Pentru ca nu ai dat detalii, o sa-ti zic si eu cateva idei amestecate, poate printre ele s-o potrivi vreuna.
-o bratara din piele cu argint; carte despre sportul sau preferat; CD cu muzica sa preferata; un parfum fain; un medalion cu initiala sa ori un medalion cu zodia sa; rucsac;

| ZambetDeGheata a răspuns:

Cumpara-i un ceas

Răspuns utilizator avertizat
| Wă_Larii_1996 a răspuns:

Nu trebuie sa fie ceva foarte scump, trebuie sa fie semnificativ. O perna personalizata cu o poza de-a voastra, parfum, butoni, portofel din piele. un puzzle cu poza voastra, ceva care sa-i aminteasca de tine. Bafta si la multi ani lui :*

| Deltah a răspuns:

Sex!