| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU! Peste 5 zile este ziua prietenei mele. Ce mesaj de vreo 10 randuri as putea sa ii scriu? (Vreau exemple) mersi multt =)

14 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La multi ani multa sanatate implinirea tuturor dorintelor, viata lunga petrecere frumoasa cam asa se scrie la zile de nastere sau onomastice, ce varsta are prietena dar tu? Sanatate multa.

| Mosotti a răspuns:

Nici nu e nevoie de 10 randuri, e nevoie de:

"La multi ani, multa sanatate, fericire, sa ai ce iti doresti, te iubesc foarte mult si sper sa fim cat mai mult impreuna".
Atat, si asta inseamna enorm pentru ea, nu are nevoie sa scrii mai mult.

| Jus7t a răspuns:

Dar daca primesti un raspuns bun o sa-i trimiti link-ul?

| RaduRobertRO a răspuns:

Vezi aici idei: https://2fb.ro/

| SuperCoolDude a răspuns:

Scrie-i ceva din inima. merge mereu Ohappy
Ceva care sa lege prietenia voastra, cum v-ati cunoscut, de ce este importanta pentru tine
sau pur si simplu o gluma intre voi care v-ar face pe amandoua sa zambiti

pune suflet tongue
bafta

| alexGeorge13 a răspuns:

Esti frumoasa ca o stele,
Tu mi-ai rupt inima-n doi
Toate sufletele mele
Bate pentru tu si noi!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru alexGeorge13):

Ea este fată si vrea sa i scrie altei fete off nimic nu ai inteles din intrebarea ei.

| alexGeorge13 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Vorbeam cumva cu tine?

| anonim_4396 explică (pentru alexGeorge13):

Dupa ce ca te am ajutat mai esti si nerecunoscator si prost.

| alexGeorge13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce gatul tau vrei?

| alexGeorge13 a răspuns:

Taci in rasa ta

| alexGeorge13 a răspuns:

Invata romana prima data prietene

| alexGeorge13 a răspuns:

Sa fii sanatos atunci

| andreipopandescu33 a răspuns:

Lma te pup