| TequilaÎngheţată a întrebat:

Hei,TPU! Peste cateva zile e ziua prietenei mele.Si vreau sa-i fac cadou de ziua ei un tricou,dar vreau sa-i scriu si un mesaj,dar un mesaj deosebit pentru ea :].Va rog,ajutati-ma. La cel mai bun raspuns, dau FUNDA! puppy dog eyes Va rog.

Răspuns Câştigător
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Poti sa ii sscrii pe tricou"Pentru tine, cea mai draga prietena, iti daruiesc un calduros"La multi ani"! Ii mai urez multe succesuri in viata si sa ai parte numai de trairi frumoase!
Desi totusi mai bine te-as sfatui sa ii scrii ceea ce simti chiar tu, decat sa iti spunem noi!
O zi buna!