| Chainsaw a întrebat:

Buna tpu.Se merita sa imi iau un iphone 3gs nou de pe okazii? Cum as putea sa imi iau teapa daca ma intalnesc cu respectivul in real si verific iphonul inainte.Voi ce spuneti?

6 răspunsuri:
| powergirl a răspuns:

Multi au luat teap asa ca nu o fa mai bine mergi intr-un magazin mult mai sigur

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Fiecare vazator are niste voturi de la oamnei care iau cumparat. Daca are multe pozitive poti avea incredere. Daca te intalnesti fata in fata ii zici sa stea 2 min sa il testezi si daca iti place dai banii si pleci.Bafta

Răspuns utilizator avertizat
| ToxiCDeatH12 a răspuns:

Da