| TheSweetDeath29RO a întrebat:

Sunt impreuna cu un baiat care sta la sute de km de mine, dar totusi tinem legatura...Va tine relatia?

Răspuns Câştigător
| pisoias a răspuns:

Daca sentimentele sunt impartasite in egala masura de amandoi, daca exista incredere si respect, de ce nu? Si daca ar fi vecin cu tine daca asa ar fi firea lui tot te-ar insela.Cea mai grava,, boala,, pe care trebuie s-o evitati este gelozia.Dar asa cum am scris si mai sus, daca exista incredere gelozia n-are ce cauta.

| SuntUrâtCuSpumeLaGură a răspuns (pentru pisoias):

Încrederea poate fi numai orbească într-o astfel de situație. Ceea ce nu e prea liniștitor.

7 răspunsuri:
| William a răspuns:

Nu, nu va tine.

| MaliciousDeath a răspuns:

Daca vreti sa tina, da.
Nu sunteti nici primii, nici ultimii care au incercat asta.Acum vorbiti online, peste ceva timp poate va vizitati o data la 3 saptamani, poate aveti noroc si apoi studiati in acelasi oras...cine stie.Ah, asta sau incepi sa crezi ca e imposibil sa te atasezi de cineva care sta la sute de km distanta si consideri ca nu merita efortul.Asa renunti la provocare si poate economisesti si ceva timp.

| T0T a răspuns:

Nu va tine. Stiu ce inseamna asta. Iti dau o sansa de 2 %. Ma asculti bine, nu ma asculti tot bine, dar dupa sa nu te plangi.

| Doub a răspuns:

De unde vrei sa stim noi? raised eyebrows

| Vvistula a răspuns:

Nu o sa tina, e imposibil, o relatie are nevoie de apropiere

| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Salut!
Si daca ar sta la 300m de tine si daca sta la 200 Km pentru ca relatia sa tina mult si bine aveti nevoie de cel mai important ingredient acela este Încrederea am pus încrederea primul pentru ca iubirea deja exista.
Daca ar locui mai aproape de tine crezi ca nu te-ar putea insela dar atat timp cat exista Incredere si sunteti siguri de acest lucru nu ai de ce sa te temi.
Cu Drag Roibu Constantin!