| TeodoraDora a întrebat:

Surioara mea implineste 13 ani si vrea sa-si faca ziua intr-un loc mai special. Are ca invitati vreo 7-8 copii. Problema este ca nu stiu unde sa i-o facem. Acasa nu se poate de nici o culoare, la mall s-a saturat, iar acum nu mai este cu locurile de joaca. Deci, unde ma sfatuiti sa i-o fac? Care ar fi locul cel mai potrivit pentru varsta ei? Va rog, raspunde-ti-mi repede pentru ca luni e ziua ei...

Dau funda pentru cel mai creativ si util raspuns!

6 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

La curte,undeva in aer liber, ceva distractie un gratarel, niste sucuri, un remi, un pachet de carti de joc.Si multe jocuri copilaresti si nu prea copilaresti.Trebuie ceva sa atraga si sa fie tot o data placut.La padure in aer liber, sau la o casa ceva, la curte la bunici la o ruda ceva care are spatiu big grin

| KodrutZ a răspuns:

Era frumos daca ne ziceai si din ce oras esti...

Răspuns utilizator avertizat
| User2 a răspuns:

Numarul ei de prieteni esti putin cam mic pentru a inchiria ceva asa ca ai putea sa o faci in padure sa inchiriezi ceva jocuri sau poti la un fel de cofetarie sau de ce nu acasa?!

| DiyanAndorea a răspuns:

Daca nu se poate acasa, poti sa o duci la un restaurant, sau la aer liber unde ea si cu prietenii ei se pot juca sau intr-un parc, insa nu din acela cu topogane, legane...ci un parc linistit, la iarba verde...EU sunt mai mica decat ea cu un an, insa eu nu m-am saturat de mall. POti sa ii faci ziua la Mcdonald, KFC...sau la un gratar si cu familia ta.Sa fie ceva simplu nu cred ca necesar ceva extravagant, decat daca ea isi doreste.

| Vio2003 a răspuns:

Fao la bowling. Este potrivit pentru varsta ei