| marymaria277 a întrebat:

va rog frumos sa ma ajutati si pe mine cu ceva. Hotelurile "Caraiman Mamaia" si "Voila Mamaia" au pe site aceleasi poze la piscine, acelasi pret la camere, iar "Voila Mamaia" nu are nici o poza cu hotelul pe dinafara si mi se pare destul de ciudat. A fost cineva dintre voi sau cineva cunoscut la vreunul dintre aceste hoteluri sau la amandoua? Cine ma ajuta cu informatii primeste fundita. Multumesc happy

1 răspuns:
| zwargolak a răspuns:

De voila n-am auzit. du-te la caraiman, de ala a auzit toata lumea.