| xFaith a întrebat:

De fiecare data cand pun o intrebare pe sunphoto la aceasta categorie este vorba de verisoara prietenului meu.

Ea este... foarte rea! Inca tine legatura cu fosta lui prietena ( sunt inca prietene bune ). Inainte cand ne mai intalneam cu verisoara lui in oras. ( acum ei sunt certati, tot de rea ce este ). Mereu ii aducea aminte de fosta lui prietena. gen : eu mai vb cu fosta ta prietena si multe alte chestii sa ma faca pe mine sa ma simt prost. Pana acum 2 luni ea a tinut pe fb ei 2 poze unde era prietenul meu si fosta lui prietena. dar apoi l`am pus eu pe prietenul meu sa-i zica sa stearga pozele.

Verisoara lui este. genul de fata rea, fitoasa cu bani. si niciodata nu se bucura daca altii sunt fericiti.

Imi puteti da un sfat?

2 răspunsuri:
| Beckyyy a răspuns:

Ia-ti o pisica.

| andrea21 a răspuns:

EXPLICAI CU FRUMOS ca poate macar sa incerce sa fie mai buna deoarece verisorului tau nu cred ca ii place comportamentul ei, zii macar sa incerce, pentru verisorul tau