| Alexandracoman433 a întrebat:

Buna TPU, voua cum vi se pare normal, iubitul trebuie sa cumpere din banii lui anticoncepționale iubitei sau iubita din banii ei sau sa plătească jumi jumă?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ideal este sa-si cumpere singur PREZERVATIVELE daca vrea sex, ca tu ca fata nu-ti cunsoti masura de la cuc ca sa-i cumperi asa ceva din farmacie.

Dace este incapabil sa poarte prezrevativ, care costa numai 2 lei bucata, atunci pune-l sa-ti plateasca antconcepotioanlele, daca tot vrea sex pe gratis cu tine.
Daca nu vrea nici asta, atunci sa mearag la prostituate si sa platesca de fiecare data cate 300 lei, pe fiecare partida de sex!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Va înțelegi și voi, vedeți care are bani de dat

| sierra1 a răspuns:

Alex mamă, mie-mi pare că e o intrebare de calic-sadea!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fifta-fifta.

| dullcat a răspuns:

Buna.Eu zic ca depinde situatia financiara a fiecaruia.Cand vorbim de adulti e una, daca vorbim de adolescenti e alta.

| Hammurabi a răspuns:

Ea trebuie să cumpere anticoncepționale.
Din banii lui.
(sau să nu se complice cu un zgârie-brânză)
laughing

| VoidEternal a răspuns:

Chiar asa de scumpe sunt? Mi se pare ca ea trebuie sa le cumpere, dar daca ea sta asa de prost financiar, atunci poate contribui si el, partial sau integral. Anyway asa cum pui tu intrebarea suna ca si cum sexul e o favoare personala pe care ea o face pentru el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jumi-juma. Cel mai corect așa big grin