| OanaMariaG a întrebat:

vorbesc de ceva timp cu un baiat, timp de cateva luni am vorbit zi de zi sau chiar ma suna cateodata cand avea timp liber sau cand ajungea de la munca acasa.Fiind din orase diferite ne-am vazut destul de rar dar asta nu ne impiedica sa fim prezenti la enenimente importante din viata noastra.el petrecandu-si ziua de nastere doar cu mine( m-am simtit destul de importanta facand acest gest si tot odata sa ma si indragostesc de el)Este atent cu mine, ma respecta si ne sarutam comportandu-ne ca un cuplu.Dar de la un timp nu mai vorbim atata de des trec chiar si doua zile fara sa ne zicem nimic, cand il intreb daca s-a intamplat ceva imi explica foarte politicos ca este foarte ocupat si daca vrea sa vorbesc cu el sa ii las mesaje si imi va raspunde el cadn poate.Nu stiu ce sa cred acum.dar chiar imi este dor de conversatiile noatre.multumesc

Răspuns Câştigător
| jamal000 a răspuns:

E ciudat ca nu mai discutati ca inainte pentru ca astea intretin o relatie, in momentul in care dispare comunicarea dispare cam tot. Cred ca ar trebui sa discuti cu el si sa ii spui ceea ce gandesti si cum ai vrea sa fie lucrurile intre voi. Bafta!

2 răspunsuri:
| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Salut
Sper ca urmatoarele informatii te vor ajuta
http://www.jw.org/......-potrivit/

Cele bune

| NgrMdx a răspuns:

Cam greu cu relatiile la distanta.Dar daca aveti incredere unul in altul, totul va iesi bine. Poate ca intr-adevar e ocupat si nu mai are timp de discutii lungi, sau poate cine stie...n-ai de unde sti ce face el acolo...asta e realitatea.Relatiile la distanta au un farmec, atata timp cat respecti persoana la care tii.Ce sa spun..incearca sa mai vorbesti cu el, daca nu mai vobiti deloc, eu zic sa te mai gandesti daca se mai merita o astfel de relatie.Dar e viata ta, alegerile tale.Nu pot sa te influentez in vreun fel. Sper sa va mearga relatia happy