| Geoops a întrebat:

Vreau ca toata lumea sa raspunda aici.se apropie ziua celei mai bune prietene. Ce cadou sa ii iau?
Poate ca va va ajuta cateva detalii :
Adora culoarea MOV
Ii place sa se machieze dar bunicii ei nu o lasa prea mult ( parintii sunt plecati in strainatate)
Ii place muzica gen Inna, Lady Gaga, Connect-R, Sackira...
Cam atat nu stiu ce sa va mai spun...

Dau funda! Vreau cat mai multe raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| apalipis a răspuns:

Ai putea sa ii cauti ceva accesori dragute cum ar fi niste cercei, un lant simbolic, o geanta, o bratara.Sau poti opta pentru un tricou personalizat de catre tine.Doar sa gasesti un loc unde se fac astfel de tricouri.
Ai mai putea sa ii iei un jurnal, sau ceva ce crezi ca i se potriveste si crezi ca ii va placea.

Ps : Daca ii plac machiajurile, i-ai ceva mai natural, cat mai aproape de culoarea pielii.

1 răspuns:
| Geoops explică:

Shakira*