| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi dati sfaturi bune sau rele.
In anul acest vara,am stat cu un baiat și tot acum stau cu un baiat,dar la vara mi-a spus ca m-a iubit puțin de când s-a închis scoala din cauza pandemia,după mai tarziu când ne-am întâlnit la scoala și mi-a spus toate sinceritate ca m-a mințit puțin de fapt nu m-a iubit. Am fost dezamagita și socata ca nu-mi vine sa cred ca m-a mințit, ma iubeste etc bla bla.
Așa și astăzi ne-am certat din cauza fostei. Credeți ca este normal sa vorbească cu fosta despre dragoste, vorba despre trecut, lucrurile etc? L-am întrebat "ma ții?", el mi-a spus ca "da te tin mult". Ar trebui sa-l cred? Am pierdut încrederea in el pentru ca m-a mințit. Ce credeți? In 1-2 săptămâni sunt enervată,scăpărat,îl dau block apoi deblochez, ma gândesc la el, etc etc parca sufar după el. Ce ziceti despre asta? Credeți ca este normal sa vorbească cu fosta in timp ce e cu mine? Și ar trebui sa-l cred ca ma iubeste puțin, ma place tare etc etc bla bla? Dar am făcut sex cu el. Va rog sa fiți seriosi și scuze pentru romana.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă vorbește despre fosta. o face ca să descarce tensiunile lăsate de fosta în el. Important nu este ce vorbește, ci ceea ce face cu tine. Dacă face sex cu tine, înseamnă că ține la tine.

| mihai69 a răspuns:

Îi place de fofoloanca ta, nu de tine. Dacă sexul cu el e ok, mai ține-l; dacă nu - altul, că sunt destui.

| zilog a răspuns:

Ești însărcinată cu el?
Daca nu.
Atunci lasă-l in pace
Ca o sa il pedepseasca Dumnezeu

| FCx78 a răspuns:

Dar este okay dacă sa vorbească cu fosta lui despre iubire etc? De ex aveți un iubit sau o iubita tot vorbește cu fosta sau fostul, cum vi se pare?

| Fataanonima999 a răspuns:

După părerea mea, pare o relație toxică, scăpa de el, nimeni nu are nevoie de așa parteneri. Pune piciorul în prag și nu te mai culca cu el, desigur asta este decizia ta, eu doar mi am spus parerea