| Rici95 a întrebat:

Vreau sa va cer un sfat!

Ce as putea sa fac daca fata cu care am fost 2 luni. nu a recunoscut unor colegi de ai mei ca au fost cu mine.acum colegii mei ma cred mincinos. cea ce este normal dar va intreb nu vi se pare copilaresc ce a facut fata? Ziceti-mi cum as putea sa ii conving! Sunt Clasa a 9-abatting eyelashes si totusi.laughing

Răspuns Câştigător
| anuska a răspuns:

Dc sa ii convgi?
lasa-i sa creada ce vor
ei au de pierdutwinking

7 răspunsuri:
| stefan97nic a răspuns:

Pai cred ca daca ai stat cu ea ai vorbit prin mesaje arata-le mesajele pe care ea ti lea trimis.Si in plus te doare ce spun ceilalti despre tine sau ce este real, fi barbat si tine fruntea sus

| swee1love a răspuns:

Pai nu aveti poze sau apeluri.msj.si cred ca e destul d copilaroasa daca a facut astawinking

| rares1900_2606 a răspuns:

Intreab-o intr-un loc unde santeti numai voi doi si inregistreazo pe telefon sau pe ceva...si dupa aceea nu va putea nega
succeswinking

| deeaa_4080 a răspuns:

Da ce colegi tai trebuie sa stie cu cine ai fost tu...foate fetei ii este rusine sa recunoasca ca a fost cu tine

| fiz a răspuns:

Tu stii ca ai fost cu ea, ce vrei sa te lauzi ca ai fost cu ea de aceea vrei sai convingi pe colegii tai, asta e problema ta.

| pink_2313 a răspuns:

Buna, eu zic sa vorbesti cu fosta si sa o intrebi de ce nu vrea sa recunoasca ca ati fost impreuna, sau ce?, ii este rusine ca a stat cu tine?

| Byancky a răspuns:

Lasa-i sa creada ce vor.pana la urma urmei tu stii ce-a fost intre voi...ar trebuie sa porti o discutie cu fosta ta prietena si s-o intrebare de ce nu recunoaste macar sa te lamureascawinkingwinkingwinking