| Raluu_5695 a întrebat:

Buna TPU:X! Am o problema va rog ajutati-ma sad. Parinti mei nu sunt de acord cu prietenul meusad. Ei stiu ca nu umblu cu el dar eu de fapt umblu cu el de aproape o luna:X.Si acum se apropie ziua indragostitilor si el m-a chemat la suc...:X.Nu stiu ce sa le zic la parinti mei ca sa pot sa merg sa ma intalnesc cu el...sad. Ajutatati-ma! va rog! dati-mi niste idei ca sa le zic la parinti meipuppy dog eyes! FUNDA love struck(URGENT)!

Răspuns Câştigător
| vioreleu a răspuns:

Ar fi bine sa asculti de ei dar daca inima iti este prealegata de el atunci, du-te si nu mai cere permisiunea nimanui.parca ei nu ar fi procedat la fel la randul lor! du-te ralu si nu te da batuta, doar daca sti sigur ca nu e baiatul cu 2 fete! daca esti convinsa de asta atunci merita sa i neglijezi pe parinti, daca nu atunci nu! oricum nu trebuie sa imi dai funda pentru raspuns.succes

7 răspunsuri:
| DoRiNuTzZzA a răspuns:

Pai ii zici ca te-au chemat fetele la suc ca e ziua indragostitilor si daca tot sunteti singure va petreceti seara impreuna si ai grija in caz ca te vede maicata sau asa fetele sa fie pe langa tine adica sa mergi cu ele acasa sau sa vina dupa tine sa te creada.Cred ca varianta asta merge, la mine una a mers de nu stiu cate orilaughing

| Mousie a răspuns:

Zi-le ca iesi cu prietenele la un suc, ce naiba?! sigur te vor lasa. Cheama o prietena dupa tine acasa sa te scoata!

| noob a răspuns:

Te-a chemat la suc? Daca vrea sex?

Răspuns utilizator avertizat
| JustThat a răspuns:

Sa stii ca varianta cu " mama ma duc pana la nu stiu ca colega sa facem un proiect " inca merge. Spune'i mamei tale ca iesi cu prietenele la suc si roaga o prietena sa ii confirme mamei talewinking

Bafta cu prietenul tau happy

| fluturas20 a răspuns:

Pai...am fost si eu intr-o situatie ca a ta cand eram mai mica si nu prea s-a terminat bine dupa o un timp am avut de suferit atata eu cat si baiatul respectiv + parintii nostri ca pe atuncea aveam gargauni si nimic mai mult! Dar uite eu pe atuncea ca sa pot scapa de curiozitatea parintilor le spusesem ca ne stransesem niste fete de la mine din clasa care cica eram toate singurele si ne-am gandit noi sa mergem impreuna la un suc ca sa nu plangem acasa ca suntem singurele sau poti sa spui ca e ziua unei colege si mergi pana la ea cu ocazia asta te faci si cu niste bani pentru un,, cadou''!laughing) Bafta! Si iti doresc sa ai o zi a indragostitilor cat mai placuta! XOXO

| 101010 a răspuns:

Spune`le ca ai un proiect la o materie si ca mergi la o colega ( poti sa zici ca mai vin inca 2 colege ca sa para mai credibilhee hee ) si iesi cu el dar sa nu stai o zi intreaga sau prea putin pentru ca nu o sa mearga! Baftaabig grin