| marya_3184 a întrebat:

Ceau, se apropie ziua mea si nu stiu cum sa o sarbatoresc impreuna cu prietenul, adica sa-linvit in oras, sau sa merg la el sa ne facem de caphee hee, etc... dati-mi niste idei plis.mersi

Răspuns Câştigător
| vivi_5803 a răspuns:

Eu sunt de parere ca ar trebui sa fie cea mai fericita zi a ta, astfel iesiti la o pizza, film, apoi o plimbare in parc/faleza si mai pe seara la nebunii daca aveti chef...La multi ani, anticipat si distractie placuta.

1 răspuns:
| vyolycy a răspuns:

Pai stai putin... daca o sa fie ziua ta de regula el ar trebui sa te invite intr-un loc unde sa va faceti de cap, dar daca vezi ca el nu skitzeaza nimic iei tu taurul de corne. puteti iesi undeva romantic sau poate o plimbare la o pizzerie si apoi va faceti de kp.bafta