| Dianka_4924 a întrebat:

Iata ca se apropie si ziua indragostitilor)As vrea sa imi dati voi niste idei, ce i-i pot cumpara prietenului meu? As vrea ceva putin mai deosebit dar si la un pret accesibilhappyM-am gindit la un lucru manual, dar nu stiu ce si cumhappyAjutati-ma pls)funda:*Ms anticipat)

Răspuns Câştigător
| aSH a răspuns:

De obicei se da ciocolata si jucarei de plus daca vrei sa nu te coste nici mult si sa fie si frumos sau ai putea sa ii daruiesty niste dragoste si ar fi foarte multumit happy doar intentia conteazawinking