| mirunaaa96 a întrebat:

Buna TPU love struck! Tin foarte mult la un baiat dar astazi m`am certat cu el. Ii pe mess da eu nu vreau sa il bag in seama. As vrea sa`mi pun un status gen :" Imi pare rau ca sufar dupa tine ". Ce ar zice? I-ar parea rau ca s-a certat cu mine? sau ar zice ca is o proasta ca tin la el? Dau Fundaa :-x

Răspuns Câştigător
| madalynutza22 a răspuns:

Buna...parerea mea e sa-l mai lasi putin, sa vezi te cauta? nu trebuie sa-ti pui sentimentele pe tava cu siguranta ii pare rau ca v-ati certat dar daca vede ca suferi dupa el o sa se umfle in pene... asa ca lasa-l sa vezi ce face!happy succes:*:*:*

4 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Sincer - cred ca-l doare in papuci

| bikergirlr6 a răspuns:

big grin parerea mea este ca nu ar trebui sa faci tu nimic... nu-ti pune la status fraza aiawinking nu le sta bine fetelor atunci cand se arata ca sufera dupa un baiat.
Sfatu' meu ar fi sa nu-ti pui nimic la status, dar daca se baga in seama cu tine, converseaza cu el.winking

| Doctoru_7315 a răspuns:

Nu vreau sa te simti jignita, dar mie unul mi se pare o prostie treaba cu statusurile sugestive, sau sa zici cand esti suparata, nu intereseaza pe nimeni, si in plus daca pui si DND e clar ca toata lumea o sa te deranjeaze doar ca sa te enerveze. La fel mi se pare si o prostie treaba cu ignorarea in loc sa se rezolve problema. Acuam depinde si cine a gresit, din vina cui s-a iscat cearta.

| Diana_Cristina_Papa_1990 a răspuns:

Mai bine ai scrie in felul urmator la status...(sunt fericita azi am avut o schimbare in viata mea m_am indragostit de un baiat care stie sa ma aprecieze si de azi sunt cu el)'...o sa vezi ce ranit isi simte origoliu si daca mai pui si o poza cu tine cu un baiat la_i dat pe spate nu uita nu trebuie sa te umilesti tu valorezii de mii de ori si meriti tot de mii de ori mai mult arata-i ca nu iti pasa