| KidutzuLuvv a întrebat:

Bunasad
Trec printr`o perioada foarte proastacrying ajutati`ma si pe mine sa ma bine`dispunsigh
Deci este un baiat care "cica" ma placechatterbox si m`a facut sa-l plac si eusad
Nu`l credeam in stare sa puna poza la avatar cu prietena mea cea mai bunacrying care am aflat azi ca nu e "verisoaraa`sa" cum a zissigh
Pff si tomai imi ceruse nr de tel sad... Chiar crede`am ca ma place "mi-a si zisssigh " Oare toti sunt asa? Oare merita sa mai vorbesc cu el chiar daca el sustine ca "sunt speciala si ca EA e doar verisoar`sa?" crying(((
Nu`mai suporttsad
Dau voturi si Fundita:-

Răspuns Câştigător
| fantomitzu a răspuns:

Buna! Intradevar cam,, ciudatica,, situatia.In primul rand nici macar nu ai fost cu el din asta rezultand doar o impresie de al place, daca ma intelegi.In al doilea rand lasa-l pe el sa inceapa o conversatie,de exemplu il vezi p mess,pune si tu un status gen,, ocupata vorbim mai tarziu,,, asa sa il tii putin pe jar.Nu il mai baga tu in seama ma refer in general. Daca este sa vrea ceva te v-a cauta el pe tine.Si daca nu se intampla asta,dar nu cred(in situatia in care chiar doreste sa fie cu tine ma refer acum) o sa vezi ca se v-a rezolva. Daca tot asa se comporta,gen iti da de inteles una si face alta,atunci doar isi bate joc, sau vrea sa te faca intr-adevar sa,, fii topita dupa el,, deci nu te merita.Ai incredere in tine,spune-ti in gand,, STIU CE VREAU!,, si ai rabdare, o sa vezi ca se v-a rezolva de la sine.Ai mai putea sa vorbesti cu prietena ta cea mai buna, ma refer la faptul ca daca intr-adevar iti este prietena buna iti vorbeste deschis si fara sa ascunda nimic, deci si tu la fel. Vorbeste si cu ea.Lucrul asta cam trebuia sa il faci prima data.Nu trebuie acum sa stai posomorata din cauza unui baiat, sunt destui care te plac si poate tu nici nu stii.Ai rabdare si vorbeste prima data cu prietena ta.Mult succes si tine-ne la curent.

5 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Cata teorie... si cat de mult gandesti o problema atat de mica. Iesi cu el si vezi ce iese. tongue

| Gazulina a răspuns:

Sincer`oh go on lasa`l in pace ca nu merita sa suuferi tu pentru asta`oh go on ai o viata inainte lasa`l scumpo` vine altu mult mai bun ca el`oh go on

| Tsiitsix3 a răspuns:

Uite.totusi cine ti-a spus ca nu e verisoara-sa. poate a vrut sa te desparta de el.Tu spune-i sa iti arate cu adevarat ca te place.winkingpentru ca.cuvintele nu explica tot ce simti cu adevarat... spune-i sa facaun gest mai special pentru a-ti arata ca pe tine te iubeste.s-au mai bine spune-i sa iti dovedeasca. funda?batting eyelashes sper ca te ajuta

| adinutza_9584 a răspuns:

Poi tu nu ai intrebat pe prietena ta daca intr-adevar e verisoara lui? Eu zic ca nu merita. Daca te placea intr-adevar nu ar fi facut asta, si mai ales dupa ce ti'a mai dat si sperante cerandu'ti nr de tel. Fii tare! Nu toti sunt asa! Daca ti'a facut asta nu era baiatul potrivit pentru tine:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca nu merita.daca el te-ar place asa de mult pe cat spune, nu te-ar face sa te simti prost si nu te-ar necaji. daca te place trebuie sa iti arate asta. daca nu nu-i da atentie.nu merita.te pup.