| hirtemarian a întrebat:

Buna tuturor.am o problema si vreau sa-mi raspundeti din suflet si cat mai seriosi.nu de mult aproape 7 luni mi-am facut un prieten neam logodit neam iubit dar eu am incet dupa vreo patru luni sa nu mai suport reprosurile si ma si batut o data din cauza ca la servici am avut un coleg care intr-o dupa-amiaza ploioasa m-a dus acasa el cu masina findca pierdusem autobuzul si mergea si el tot in partea in care locuiesc. iar iubitul meu credea ca este "amantul" meu.va vine sa credeti? dar m-am saturat dar il iubesc. voi ce-mi recomandati? va rog. dau funda.

Răspuns Câştigător
| ღℓαυяєТтα a răspuns:

Sa-i dai papucii pentru. ca te-a batut si pentru. ca nu are incredere in tine nu merita sa mai fiti impreuna. parerea mea nu cred ca merita sa-l ierti, nu face o greseala pe care o fac multe femei oh go on lasa-l in pace chiar daca iti va fi greu thinking eu asa as face tongue

7 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

Cred ca-i mai mult decat evident ca nu ai de ce sa continui relatia. Daca te-a lovit o data nu are de ce sa nu se repete.

| AnaBlackVampire a răspuns:

Din momentul in care doar ar fi ridicat mana la mine iubitul meu eu nu as mai fii asteptat nici macar o sec si mi-as fii facut bagajele si as fii plecat cat mai repede! Nu te inteleg ce mai faci acolo cu un astfel de animal! Logodna nu e un motiv pentru care o viata sa fii nefericita si umilita!

Bafta!

| Nairam17 a răspuns:

Hmm. nu stiu ce sa zic, are crize de gelozie foarte mari. Nici macar nu a stat sa-ti asculte explicatia? Mi se par putine 7 luni. v-ati si logodit, si dupa primele 4 sa inceapa toate astea... Daca chiar il iubesti, mai acorda-i o sansa si spune-i in fata exact ce ai pe suflet, intr-o zi cand e in toane mai bune ca sa te asculte pana la capat. Daca nu se schimba nimic, eu zic sa nu pierzi vremea asteptand sa se schimbe ceva la el. O sa-si dea seama ce a pierdut cand nu o sa te mai aibe alaturi de el. Ai grija de tinewinking

| qCristiana a răspuns:

Inseamna ca este pers destul de geloasa dar asta pentru ca te iubste deci demonstreazai si tu ca nu e nimic intre tine sau altcineva si isi va da seama.bafta. funda?

| Kassandra1408 a răspuns:

Te sfatuiesc sa il parasesti. Orice barbat care ridica mana la o femeie este prea slab si prea imatur pentru a fi intr-o relatie. Daca te-ar fi iubit cu adevarat, nu te-ar fi ranit niciodata, si ar fi discutat ca un om civilizat, nu sarea la bataie. Nu trebuie sa il suporti fiindca nu te iubeste pentru cine esti, ci pentru simplul fapt ca esti acolo cand are nevoie de tine.
Ia o pauza de la barbati, si cand acel cineva special va aparea in viata ta, vei sti. Nu te grabi, el chiar nu te merita.

| stefyyy a răspuns:

Pai daca te simti bine langa el...stai in continuare cu el
dar daca iti face rau desparte te fiindca barbati mai sunt in lume!

| alexandra_3850 a răspuns:

TE-A BATUT?! ce m-ai stai cu el?! daca te-a batut n-are pic de respect fata de tine! Vrei sa stai cu cineva care nu are nici un gram de respect fata de tine? Sa mai pomenesc de incredere?!