| Justmeandmysmile a întrebat:

Buna happy. Va rog frumos imi dati si mie idei de jocuri pe care sa le joc cu cea mai buna prietena? Am jucat foarte mult remi si carti,din cand in cand am mai mers prin oras da nu mergem tot timpul ca nu e nimic interesant si cartierul nostru e departe de centru. Ce jocuri interesante,amuzante care sa ne distreze stiti?(Pot fi si de jucat in curte,nu volei, badminton sau sporturi cu mingea ca are cos de baschet) (15 ani). Multumesc,

2 răspunsuri:
| dodicuta a răspuns:

Plimbati-va cu rolele.

| kornulet a răspuns:

O modalitate este sa joci jocuri cu sport.un site de jocuri cu sport in care va puteti relaxa este acesta: http://www.jocuricusport.com