| Dizzydizz a întrebat:

Va voi povesti ceva. Nu e o intrebare ci doar o peripetie pe care vreau sa o impart cu voi:Asta vara m-am hotarat sa plec cu o prietena la un baiat pe care il placeam nespus de mult.Stiam doar numele lui si orasul unde statea.Mai degraba o comuna.
Cand am plecat mai sa pierdem trenul.Am urcat si trebuia sa schimbam trenul.Am coborit in orasul urmator si ne-am plimbat vreo 2 ore pe acolo apoi am asteptat trenul care ne ducea la el:X
Tatal prietenei mele muncea in acel oras. Nea vazut in gara [ea nu le spusese parintilor ca am plecat din oras]
Cand l-am vazut ca ne cauta in tren am inceput sa innebunesc, atat e cat si ea.
Tatal ei a coborat intr-un final si noi am plecat, oa
recum cu spaima de ceea ce urma sa i se intample acasa.
Am ajuns acolo, trenul ne-a lasat in camp practic.
Cum am gasit casele numai Dumnezeu stie.
Am intrat in comuna si am intrebat o doamna daca cunoaste pe cineva cu X nume, insa nu stia nimic.
Cand deodata prietena mea, Dana se uita in partea stanga si il vede:
Mada, nu e ala Jonny?
Ma uit eu:O:O:O Da, EL ERA.
Adica HEllo cate sanse erau in puii mei sa il gasesc din cateva sute bune de oameni.
Si faza a fost ca nici nu trecuse 10 minute.
M-am dus dupa el, si l-am vazut intrand intr-un bloc.Eu,dupa el.
Am sunat la etajul 3 prima data.Ni s-a spus ca sunt mutati de curand, si ca nu cunosc pe nimeni cu acel nume.
Eu am hotarat sa mai sun la o usa, unde mi s-a spus ca locuieste la etajul 2.
Numai puteam de emotii.Va dati seama.Nu l vazusem niciodaTA.
Am sunat l usa si a iesit mama lui.
Am rugat-o sa il cheme la usa.
Cand l-am vazut ...eram moarta naibii.
EU:Buna, te bucuri de surpriza?
El:Nu prea
Eu:O:O:O[SOCATA]
Numai stiu ce am mai spus dar stiu ca am plecat in fuga plangand,
Ca si cum toate nu erau de ajuns...am mai pierdut si trenul, ultimul tren din acea zilaughing))
Am sunato pe mama si a venit sa ne ia+ la pachet morala la greu.

Si cam asa s-au intamplat lucrurile.
Am vorbit dupa 1 an cu el si mi-a explicat ca atunci era ziua mamei lui si era cu prietena lui in casa si ii era frica sa nu il prinda cu mine.
Mare parte din vina probabil eu am avut o ca am aparut asa dar e o lectie de viata si o amintire pe cinstetongue

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wowlaughing tare fazahee hee dar na.se mai intampla!`

10 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Spirit de aventura,nu gluma! Adevaratii gentlemani cand pleaca de acasa pentru mai mult timp, cand se intorc, isi suna nevestele.sa nu le surprinda. Nu stiu cum e in cazul adevaratelor doamne.

| mgtow a răspuns:

Pai normal mergi la ala acasa fara sa stie si ai fost pedegeaba, data viitoare suni sau vorbesti pe mes cu persoana respectiva inainte sa va vedeti.

| morena a răspuns:

Deci morala ce ne-o dai e:nu face surprize pe neasteptate, ca vei avea o surpriza neasteptata!happy Nu?

| Gizăz a răspuns:

Când mai ai chef de... caută mai aproape de casă.

| Dizzydizz explică:

laughing prosti mai sunteti frahappy
interpretati cum vreti si asa nu-mi pasa.
dar 1:jesika am pov asta doar asa ca si cum ar fi o lektie de viata
si 2:"Singur toata viata[ti se potriv numele la cat de ordinar estiwinking] nu-mi trebuie... nu toti sunt obsedati dp sex ca tine happy

| Dizzydizz explică:

Pardon
Спинесхиверс
happy

| Dizzydizz explică:

Draga stefuhappy
e comuna si daca ai fi stiut in comuna berca se gas blocuri
chatterbox

| Madalina1455684 a răspuns:

Da.
nu toate fetele care plac un anumit baiat fac asemenea lucruri mai ales fara sa spuna la parinti si +sa calatoreasca si cu trenu si sa piarda trenulaughing
Se vede ca il iubiai:X
big grin
Bravo tielaughing

| St3fU a răspuns:

Parca era sat gen...cum dracu' a aparut un bloc acolo?rolling on the floor

| jessyka_9063 a răspuns:

Da si de ce ne spui noua?