| Anya15 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu parerea voastra despre urmatoarea intamplare: spatamana trecuta am plecat impreuna cu un vechi prieten intr-un oras pe care nu il cunosc cu trenul. Cand am ajuns in gara a fost sunat de iubita lui, care se pare ca era cam suparata nu stiu de ce, asa ca i-am lasat sa vorbeasca si am plecat la un magazin. Cand ma intorc el aproape tipa spunandu-i "Termin-o!". Dupa cateva minute ne-am urcate in tren, unde i-am spus ca am vazut cateva amice de ale mele si ca ma voi duce cu ele la liceu, ca sa nu-i mai rapesc din timp. In momentul in care am coborat din tren m-a ajutat cu geanta, apoi ne-am luat la revedere. Apoi, am ajuns la o trecere de pietoni si vorbeam cu una dintre fetele cu care eram, cand am realizat ca e din nou langa mine spunandu-mi "Daca ti-am promis ca te duc, atunci te duc." Dupa ceva timp s-a facut verde la pietoni si cand mi-am luat trollerul dupa mine, el l-a apucat si m-a rugat sa-l las pe el. Mi-a dus geanta pana unde a promis, iar pe drum nu stateam cu grupul, eram ori mai in fata ori mai in spate si vorbeam diferite lucruri, iar cand am ajuns m-a pupat pe obraz si mi-a spus ca ne mai auzim la un telefon. M-a sunat dupa cateva ore sa vada daca sunt bine.
Duminica am venit cu el acasa si a fost destul de rece. Nu prea am vorbit, desi eram doar noi doi.
Spuneti-mi ce ar trebui sa inteleg? Am uitat sa mentionez: candva a fost ceva mai mult decat prietenie.

Răspuns Câştigător
| iAmFabulosxo a răspuns:

Poate te place si e rusinos sau s-a intamplat ceva cu el! Mai bine vorbeste cu el si nu fi rusinoasa si intreaba-l de ce s-a purat asa atunci cu tine si acum e rece?! spune-i sa te lamureasca!

2 răspunsuri:
| MyFirstLove a răspuns:

Deci... cati ani aveti?

| Anya15 explică:

15 si 17