| nadia12 a întrebat:

Buna vb cu un baiat pe facebook imi este doar un prieten si imi trimite inimioare etc.si dupaia imi spune ca nu este cea ce cred ca nui palce de mine.ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

te place.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ori nu vrea sa recunoasca ca te place fiind constient ca cel putin pe moment nu simti la fel ori doar asa e modul sau de a vorbi, mai stiu baieti de genul.

| RAY a răspuns:

Ce varste aveti?

| SüßesHäschen a răspuns:

Esti in FriendZone laughing)

| AGreatMan a răspuns:

Incearca sa iti arate ca te place, dar cand vede ca tu nu reactionezi, da inapoi.

| mili25 a răspuns:

Poate ca a vrut doar sa fie prietenos. cateva emoticoane nu dovedesc nimic