| xXdoareuXx a întrebat:

Am o micuta intrebare, Pe mess ma inteleg foarte bine cu un baiat suntem doar amici doar ca el imi trimite pupici, inimioare si nah si nu stiu daca inseamna ceva big grin adica ne intelegem foarte bine. Daca v-as arata conversatiile ati crede ca suntem impreuna dar nu-i asa pentru ca eu am iubit. Baiatul ala ma place sau asta cred doar eu?

Răspuns Câştigător
| Malinutza5 a răspuns:

Eu cred ca te place daca iti tot trimite inimioare si nu mai stiu ce... Incearca sa ii spui in fata ca nu iti place de el pentru a nu il face sa sufere...

8 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Intreaba-l pe el eu cred ca te place dar de asemenea poate face doar asa...

| gabytz18 a răspuns:

" NU ma prieten" nu e un motiv suficient sa zici ca nu il placi. Poti avea prieten si poti simti ceva pentru altcineva. Depijnde de tine cum iti ordonezi gandurile si sentimentele sa stii ce simti pentru fiecare. DIn moment ce si tu te intelegi cu el si ii impartasesti unele chestii pana la un anumit punct sau dincolo de el si ii permiti sa vb cu tinbe sau sa te abordeze intr-un mod mai speial poate siti si tu ceva special in relatie. Eu cred ca baiatul te place, dar poate te vede ca pe o sora, ca pe o amica foarte buna, ca pe o mama, ca pe o persoana caruia ii zice orice thinking Daca abordezi problema puteti vb deschis si in felu asta poti iti dai si tu seama ce simti pentru el si el iti spune ce simte pentru tine.

| Natee a răspuns:

N-ai precizat daca va cunoasteti si fata in fata?

| xXdoareuXx explică (pentru Natee):

NU...dar el m-a vazut si eu pe el la web

| Natee a răspuns (pentru xXdoareuXx):

A! Atunci inseamna ca esti naiva. O relatie nu e formeaza astfel. Spune-i mai bine sa nu-si mai bata joc de tine. El isi pierde timpul doar. Crede0ma pe mine Cel mai bun prieten al meu face chestia asta cu toate fetele si am invatat de la el cum sunt lucrurile.

Nu te supara, dar asa este.

| xXdoareuXx explică (pentru Natee):

Dar nu-mi place de el pentru ca am iubit

| CelAnonim a răspuns:

Clar ca te place.
Daca vrei sa mai fi prietena cu el spune-i ca ai prieten si vrei sa ramaneti prieteni.
Daca nu spune-i ca nu mai vrei sa auzi de el.

| LongboarderG a răspuns:

Se poate doar sa o faca in gluma, asa fac si eu cu niste prieteni...ce ar fi sa-l intrebi pe el...eu zic ca-i mai simpluhappy