| eann a întrebat:

Un baiat te place dacă îți trimite inimioare și ":*"?

6 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Unele nu sunt surprinse nici cu un buchet de flori si tu din cauza unor simpli pixeli te intrebi asta? Pune ca sa te impresioneze. Lasa-ma sa ghicesc. Iti mai zice si,, printesa" sau frumaso, sau draguta sau pisicuta sau ce prostii prostesti ii mai trece prin capul ala de prost plin de prostie.
In niciun caz, NU! O face ca sa te impresioneze si vai de mine sa te cucereasca cu niste amarati de pixeli. E destept omu' n-am ce zice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat, pentru o noapte, ce nu ti-ar trimite laughing

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Awci... asta a durut!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nemessys):

Mie mi s-a parut amuzant, mai ales cand am "vazut" de ce sunt capabili unii.

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce nu ar face un baiat pentru o noapte? Pacat ca aia care se focuseaza doar pe asta sunt prea prosti si nu o pot obtine pentru ca nu-i duce capul rolling on the floor.

| TheRunner a răspuns:

Nehh. ADica nu in cazul meu. Prietenelor mai apropiate le trimit si inimioare si :* dar nu cu un scop anume. Doar sa dea bine la mesaj.