| Teddy_6725 a întrebat:

Buna vine ziua mea de nastere in cateva zile si nu stiu ce sa fac.prietenii din ano anteriori nici nu stiu ca e ziua mea infine eu nu as vrea s-o fac. as vrea sa stau singura sau sa o fac undeva la tara departe de tot ce e aici... ce imi sugerati? parintii mau intrebat ce sa imi ia cadou? voi ce idei aveti? si daca ar trebui sa o fac ce as putea face? fundita

Răspuns Câştigător
| cristina d a răspuns:

Da cam asa sunt si eu ca tine.Si ziua mea va fi peste cateva zile si cred ca-i primul an in care am chef sa sarbatoresc.Eu sunt foarte emotiva si nu prea imi place sa fiu in centrul atentiei. Dar culmea e ca ma bucur tare cand primesc cadouri...sa fie cat mai multe!happySi asa m-am gandit ca o sa tin ziua la gratar, undeva in aer liber si curat(daca o sa ma lase vremea), ceea ce iti recomand si tie...LA multiIIIII ANIIIIIII! Si incearca sa te simti tu bine de ziua ta ca sa poti transmite starea si celorlalti. Distractie placuta

6 răspunsuri:
| candycarrie a răspuns:

In locul tau sincer le'as spune parintilor ce imi doresc si gataoh go on daca n'am chef de zi de nastere chiar nu vreau sa ma epuizeze, eventual poti sa ii rogi pe ai tai sa iti cumpere ce iti doresti plus o prajiturica pe care o imparti cu eilaughing dar daca n-ai chef de petreceri si multa lume si asa chiar nu are rost.anyway,distractie placuta>big grin

| Anonim21321 a răspuns:

Pai ziua de nastere este ceva ce trebuie sarbatorit alaturi de cei dragi si iubiti. locul trebuie sa fie cum iti place tie.preferabil undeva in liniste, cum ar fi sa-ti faci ziua la picnic sau undeva in natura e mult mai ieftin si e aer curat.winkingcadoul tot tu trebuie sa stii...de ex:calculator, role, bicicleta, un telefon performant, bijuterii etc.depinde de preferintele tale. oricum gestu conteaza.

| cristina d a răspuns:

A si nu le spune neaparat prietenilor ca-i ziua ta, ca cine nu stia se va simti si iti va lua un cadou mai tarziu.Important e sa nu-i faci sa se simta obligati de ceva. Spune ca organizezi doar un chef sa va distrati.Bafta

Răspuns utilizator avertizat
| SummerSmile97 a răspuns:

Ziua de nastere trebuie sa o sarbatoresti...nu pierde aceasta sansa ca dupa aia astepti un an pana la urmatoarea data cand poti fii tu in centrul atentiei primesti cadouri etc...ai putea sa ti-o faci undeva la iarba verde cu familia si prieteni apropiati si chestia cu cadoul tu decizi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

y
nuvbvbg]
']