| Yooana a întrebat:

vreau sa-i iau un cadou bunicii mele. se sfat imi dati? Multumeschappy

9 răspunsuri:
| GuessWho a răspuns:

In gluma ti-as spune sa-i iei o protezablushing

| Dreamer a răspuns:

O felicitare facuta manual...de obicei lucrurile simple sunt nepretuitewinking

| Minks a răspuns:

O bratara cu numele tau, o cana personalizata... ideea e sa ii iei ceva de care sa se foloseasca zilnic si sa ii aminteasca de tine! happy

| mariaw a răspuns:

In nici un caz ceva de ornament.Nu cred ca are nevoie de instrumente care sa joace rolul de mijloc in a-i reaminti de tine.Cumpara-i ceva util, nu neaparat simandicos.

| miolina a răspuns:

Un patruped mijlociu care sa o scoata la plimbare pe bunica ta si reciproc.

| Claudia_9063 a răspuns:

Sincer,un cadou mic, dragut si de care chiar stii ca i-ar placea, si sar folosi de el. Si o imbratisare calduroasa i-ar prinde bine happy.

| Question_3829 a răspuns:

Un vibrator, un tort mare cu un striper in el sau un gigolo...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa-i dau un cadou, da nu mai am ciu.sant moarte amandoua.da tu? daca vrei sa-i iei ceva, i-ai actele casei.

| grig11 a răspuns:

Pentru ca e batrana iubirea ta http://fripta.com/u.php?user=epicfail