| tisha28 a întrebat:

vreau sa le cumpar parintilor mei cate un cadou de Craciun. Mamei i-am luat, dar tatalui nu stiu... Are 50 de ani si am un buget de 200 ron. Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| DiamondShine a răspuns:

O masina de tuns noua,ceva necesar domeniului in care lucreaza,o veioza mare,un parfum original,daca are masina si nu are scauzne incalzite o husa de scaun cu incalzire,un aparat de masaj, un portofel din piele, un suport pentru sticle, o rama foto digitala cu pozele voastre, un miniseif.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O camasa cu patrate mari si guler modern care e drept nu cu colturi stil american ma refer la patrate.

| KodrutZ a răspuns:

Pai gindeste-te ce pasiuni are. Poate scule de pescuit, poate bilete la film sa o scoata pe maica-ta in oras, daca chiar n-ai habar, un card cadou de 200 RON de la Kaufland si ai rezolvat problema. happy

| DiamondShine a răspuns:

Eu prefer miniseifulhappy

| danailie2004 a răspuns:

Uite aici niste recomandari de cadouri pentru barbati: http://www.cadouridecoratiuni.ro/......iltru-stoc
Si eu as alege un suport de sticle, eventual cu o sticla de vin inauntru, daca stii ce-i place. Sper sa te ajute!

| Voinea_Diana_1990 a răspuns:

Eu as recomanda sa-i cumpericeva simbolic.DECAT Sa-i cumperi un parfum sau alte cadouri scumpe.
P.S.Si eu i-am cumparat tatei un parfum si nu la folosit niciodata datorita faptului ca mirosul parfumului nu era prea placut.