| xBianca333x a întrebat:

As vrea sa le fac un cadou parintilor mei de Craciun si nu stiu ce! am 65 de lei,dar nu e problema ca mai strang pana de craciun Tatalui vream sa ii cumpar o sticla de vin, mai deosebita dar nu stiu ce sa ii mai i-au pe langa sticla de vin! Mamei ii iau o bluza.Dar la tata e problema...nu stiu ce sa ii mai iau! big grin

Răspuns Câştigător
| iuli22 a răspuns:

Pe langa sticla de vin ii mai poti lua un set manusi-caciula-fular, si mamei o mica trusa de fard de ochi

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Un pachet cu deodorant, gel de dus, etc

| lavinia148 a răspuns:

Pai ai putea sa ii iei tatalui o cutie de bomboane mai deosebita sau fa-i o felicitare.
Ce ii place sa faca? Ii poti lua un obiect care are legatura cu pasiunile lui.
Sper ca te-am ajutat!

| LTAA a răspuns:

Ceva simbolic, un bibelou spre exemplu, ceva pe care parintii tai sa-l vada in fiecare zi zambind, are balta peste!

| karsivan a răspuns:

Un fular, o cravata, manusi...

| raresbarbier a răspuns:

La tata un parfum iar la mama o floare

| xBianca333x explică (pentru raresbarbier):

Eeee,gandeste-te ca nu ii iau mamei flori ca de ziua ei... nu cred ca e o ide prea buna!