| MyrunaChristina a întrebat:

Bună,vreau sa mă mut in Anglia, dar parintii mei nu prea sunt de acord.Eu spun ca Anglia e mai buna, iar tatăl meu spune ca si in Romania e bine.Cum ii pot convinge sa ne mutam in Anglia?

Răspuns Câştigător
| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Spune-le ca va fi mai bine pentru viitorul tau daca va mutati acolo.
Succes!

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si in Romania e bine daca esti ponta, sa se uite si ei la tv cat de bine e in Romania

| erdest a răspuns:

WHAT? Poate citesti iar si WHAT?
Ei au aici un loc de munca, o casa... Vrei sa lase tot ca sa se mute undeva unde nici nu au unde sta si un loc de munca?
Poate daca cauta inainte un loc de munca, dar romanii nu sunt bine priviti in Anglia.