| Stefania a întrebat:

Vreau sa va povestesc ce mi s-a intamplat astazi :-X. sa vedeti acum am venit de la educatuie fizica si am fost afara pe teren unde se joaca baiati fodbal.si a venit si el "Alex". eu stateam pe banca

si pe banca de langa mine s-a pus el si isi lega siretul, colegele mele stateau si se jucau handbal si nist fete de la el din clasa.si prietena mea andreea a zis sa merg si eu sa ma joc si apoi sa ma prefac ca pic:-ss. dar nu am avut curaj.si el statea in poarta si aproape tot timpul prindea mingea:. si eu stateam si ma uitam la >el8-.si cand imi intorceam capul ca nu ma mai uitam la el, atuncia prietena mea m-a pitigat ca se uita la mine.si odata zambea asa de frumos:X.si se uita din 2 in 2 min la mine:. asa dragut era Si eu inainte de ora de engleza nu am vrut sa merg la educatie am vrut sa vin acasa pentru ca nu mai aveam destula putere sa-l vad. pur si simplu credeam ca nu mai vreau sa-l vad in veci. si prietenele mele au venit si au zis sa merg la educatie ca o sa fie si el :X:X.si dimineata cum a venit el eu am fost la baie si l-am vazut din geam si apoi am fugit repede ca sa-l vad afara si eu inca nu ajunsesem si el se uita si exact atuncia am iesit:X. aaaa si inca ceva. 2 dintr-e prieteni lui stateau langa mine:-s:-ss.si se uita la mine si la el si el se uita la prieteni lui si unul din prieteni lui se uita la mine si i-a facut lui >asa":". si cred c dupa ce au plecat prieteni lui repede au mers langa el sa-i spuna ceva:-s... Voi ce credeti daca m-a facut si mica si inainte a zis ca sunt mica, iar ininte se imi zicea ca sunt draguta. Ce sa mai cred?crying

6 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Ce sa crezi? Ca ai 12 ani, esti o pustoaica careia i s-au urcat hormonii la cap prea repede si nu prea ai calcat pe la orele de romana.Recomandari : Fii prezenta la ora de gramaticá. Lasa draq educatia fizica, nu e de tine.Lasa baietii, cand o sa inveti sa vorbesti, poate ai vreo sansa sa-i si zici ceva, nu doar sa te uiti la el.Gata,fuga la scoala.

| another_emo_girl a răspuns:

Pai fa'i figura cu foile, lollaughingasa intrati in vb f usor si placut.las ca sti la ce ma referlove struck

| Stefania explică:

@nony desteptule, eu nu am pus intrebare despre scoalalaughing...am pus intrebare la categoria "Familie & Relatii". Cand am sa pun intrebarile la categori legate de scoala, atuncia sa incepi sa critici phbbbbt.Pana la urma nu ti-am cerut sfaturi despre scoalalaughing

| Stefania explică:

@nony la tine nu se observa ca ai peste 18 ani laughing. Mai uitate si la propozitiile tale...sa vezi sa nu gresestilaughing

| Stefania explică:

@LolaCrazyGirl ai dreptate :-X

| cytrix a răspuns:

Pai daca chiar iti place baiatul incearca sa vorbesti cu el, treci peste emotii si o sa fie bine. Daca astepti sa faca el primul pas, probabil vei astepta mult si bine! Tine minte : Comunicarea e cheia succesului! Bafta!