| anonim_4396 a întrebat:

Sall happy Azi eram la un gratar si a venit un baiat cu un an mai mare decat mine. Eu stateam cu verisoara mea mai mica si am mers toti 3 intr-un parculet. Pe banca m-am asezat langa el si cand verisoara mea a venit sa stea m-a impins mai langa el ca sa isi faca loc, iar pe el nu l-a deranjat ca i-am invadat spatiul personal, dar la insistenta verisoarei mele care nu avea loc s-a dat mai incolo, dar foooarte putin. Apoi cand am ramas singuri m-a intrebat la ce scoala sunt. Si cand ne-am intors la gratar si stateam la masa cu mai multi el se uita din cand in cand la mine, iar cand ceilalti imi ziceau chestii de exemplu "Cand nu erai tu nu mai manca asa putin, de obicei statea numai la masa" el doar radea, nu nega. E vreo posibilitate ca macar sa fie interesat?

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Probabil ca se simte atras de tine.Fa tu prima miscare daca este timid si esti interesata.

| devilshelp a răspuns (pentru siriusblack98):

Si cum stiu daca este timid?

| siriusblack98 a răspuns (pentru devilshelp):

Pai deja e confirmat din ce ai spus faptul ca este timid. Daca nu era te intreba pana acum daca ai pe cineva, daca vrei sa mai vorbiti, sa va intalniti.Chiar nu iti dai seama de niste lucruri asa de simple din faptele unui om?!

| devilshelp a răspuns (pentru siriusblack98):

La alte persoane de obicei imi dau seama, dar cand e vorba de cei interesati de mine nu laughing