| IooMar a întrebat:

Buna!
Vreau sa va zic ceva!
Deci pana acum cateva saptamani, 2-3, cam asa, baiatul pe care il plac vorbeste cu mine si chiar mai adauga.
Si inainte cand vorbeam cu el raspundea sec sau deloc si acum raspunde mereu si mai ai aduga cate ceva.A da, si sa mai mentionez ca inainte cand vorbeam cu el ma intreba mereu cine sunt si acum nu mai face asta.
Cred ca stie cine sunt. dar as vrea sa imi zica chiar el asta.
Si intr-un final am doua intrebari pentru voi:
1. Cum sa il intreb daca stie cine sunt?
2. De ce credeti ca acum vorbeste cu mine?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| PinkCupcake a răspuns:

1. De ce sa il intrebi?
2. Poate ca te place, sau acum t-a "observat".

| IooMar explică (pentru PinkCupcake):

Nu stiu daca ma place, adica daca m-ar place nu ar fi mai normal sa inceapa el conversatia? Si ce spui sa fac ceva in legatura cu el?

11 răspunsuri:
| IooMar explică:

Nu stiu daca ma place, adica daca m-ar place nu ar fi mai normal sa inceapa el conversatia?

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

S-a obisnuit sa discute cu tinewinking, de aceea nu te mai intreaba cine esti.
Eu zic ca ar trebui sa ii spui ca il placi, sau sa ii faci ceva complimente.
Nu astepta prea mult, s-ar putea sa fie prea tarziu. Intreaba-l daca are prietena sau ceva de genul asta, apoi ii zici ce simti happy.
Eu cred ca vorbeste cu tine pentru ca te place, altfel nu te-ar baga in seama deloc.

| crina_1119 a răspuns:

Ai pus intrebarea asta de vreo 5 ori la fiecare categorie x(!

| anonimcusangerece a răspuns:

1. Eu zic sa nu il intrebi si 2. Te place, eu zic k e destul de clar :* funda?

| ღlexxyღ a răspuns:

Pai daca tot il placi..incearca sa vorbesti mai mult cu el..sa te apropii de el si vezi cum reactioneaza. succes kiss

| Reeka a răspuns:

Probabil inainte il prindeai mai mereu in momente nepotrivite si de aceea iti raspundea asa sec. Daca acum ii face placere sa intretina conversatia, e un lucru bun. Nu-i pune nici o intrebare, comporta-te natural. Eu una cred ca stie cine esti, altfel te-ar fi intrebat iar. Ai incredere in tine! :-)

| Tyboly a răspuns:

1.Nu ai de ce sa il intrebi asta.
2.Te place ii esti simpatica happy sai ti-ai schimbat "look-ul" ( poate te place doar pentru "ambalaj" straight face ).

| IooMar explică (pentru Tyboly):

Daca m-ar simpatiza nu ar fi mai normal sa inceapa el o conversatie?

| adriansteaua a răspuns:

Sunt baiat si stiu cum e cand iti place de o fata. Daca te-ar placea cu adevarat nu ar mai vb asa sec ar trece la o discutie frumoasa unde sa radeti amandoi. TACA-PACA sms ''çf'''te ia usor apoi la un suc si asa se poate lega ceva. SFat de baiat cam asa fac eu cu fetele happy care imi plac cu adevarat incerc ceva nu stau nepasator

| laura2010 a răspuns:

1.Nul intreba ca odata ce iti vorbeste logic ar fi sa stie cine esti.
2. Poate iai atras in vreon fel atentia si acum ii pari chiar interesanta big grin