| Maftei_Denisa_2001 a întrebat:

Vreau sa vad daca prietena mea cea mai buna chiar tine la mine... si as vrea niste idei cum sa aflu daca chiar tine la mine sau nu ca mi se pare un pic ciudata de vreo cateva zile nu mai vorbeste cu mine si vreau sa vad daca mai tine la mine...

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De multe ori ce simti e realitatea. Deci e posibil sa fie chiar instinctul tau. Sau fata are o problema sau se simte mai rau zilele astea. Ai putea s-o mai lasi cateva zile si daca e tot asa s-o intrebi ce s-a intamplat.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca tu tii la ea, mergi si discuti cu ea, asa cum ar fi si normal, intreband-o ce a deranjat-o la tine si de ce nu-ti vorbeste!

| leapșa a răspuns:

Intreab-o si tu ce are, de ce e suparata.
De testat ar fi... sa-i zici ca-ti place de un gagic de care-i place si ei si sa vezi ce reactie are laughing

| b4stefa a răspuns:

Pfff,femeile astea,cine sa le inteleaga?
Poate e intr-o pasa proasta. Uite, tot ce trebuie sa faci e s.o ignori. Fetele urasc chestia asta
Sau, intr.un caz disperat, abordeaz-o pe una din prietenele ei. Apoi vezi reactia iubitei tale...
Numai bine
Disclaim:
Acestea au fost doar niste sfaturi, nu sunt responsabila daca totul degenereaza intr-o melodrama/telenovela turceasca!laughing