| patricia76 a întrebat:

Vreau si eu niste idei pentru niste cadouri de Craciun pentru prietenele mele...nu am nici o idee...Va rog sa ma ajutati:*:* pentru cel mai bun raspuns funditahappy

Răspuns Câştigător
| KinderPinguii a răspuns:

Hei! Ai putea sa le iei niste malete,niste coronite care au coarne de ren sau chiar o caciulita de-aia draguta de mos craciun, o felicitare scrisa cu un text frumos si daruit de tine cu toata dragostea, ceva un fel de produs cosmetic...de ex: un balsam de buze...si nu trebuie sa cheltui prea mult.intentia conteaza! Sper ca te'am ajutat!

7 răspunsuri:
| deeDEE1269 a răspuns:

Eu stiu ca in general fetele adora parhumurile papusile de plus si bijuteriile dar na acum tu decizi in functie de buget

| mogaldeataaaaa a răspuns:

Poti sa le cumperi ceva simbolic de craciun de exemplu o lumanare in forma de mos craciun sau un ren din plus http://www.google.ro/......tp?/imgres sau http://www.google.ro/......tp?/imgres mie una imi plac foarte tare. daca as primi asa ceva as fi cea mai fericita:))

| patricia76 explică:

Va multumesc foarte mult:*:*:*daca as fii putut da mai multe raspunsuri castigatoare as fi dat la toti:*:*

| Lexyyy a răspuns:

Pai ai putea sa le iei bijuteri inele, coliere, un lantisor frumos bratari sau o felicitare in care scrii ce reprezinta ele pentru tine sau produse coSmetice acum depinde de bugetul tau funda? big grin

| rooxyroxy a răspuns:

Fii atenta ce tear placea rtiie eale si lor

| enedelcu a răspuns:

Am vazut o gramada de recomandari aici: http://amcopil.ro/tag/craciun/. Vezi poate gasesti ceva.